Agjesohen 155 rrënjë kanabis në Gjirokastër, në kërkim një person - Bota Sot
Agjesohen 155 rrënjë kanabis në Gjirokastër, në kërkim një person

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Agjesohen 155 rrënjë kanabis në Gjirokastër, në kërkim një person

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 18:46
Ilustrim

Zbulohen rreth 155 rrënjë kanabis e kultivuar në vendin e quajtur “Përroi i gurit të shkallës” ne fshatin Peshtan.

Bimët narkotike janë asgjesuar me anë të djegies nga policia, ndërsa u bë kallëzim penal në Prokurorinë e Gjirokastrës për shtetasin A.T, 47 vjeç, banues në Peshtan.

Po kështu ky shtetas u shpall në kërkim nga policia dhe po punohet për kapjen e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test