Hajnat e armatosur thyen shtëpinë dhe vodhën arin në Prishtinë - Bota Sot
Hajnat e armatosur thyen shtëpinë dhe vodhën arin në Prishtinë

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Hajnat e armatosur thyen shtëpinë dhe vodhën arin në Prishtinë

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 22:21
Foto ilustrim

Hajnat përdorën mollët për të kuptuar nëse brenda një shtëpie në Grashticë gjendeshin banorët e saj.

Por, pasi e kuptuan që askush nuk po u përgjigjej goditjeve me mollë, hajnat u futën në oborr me gurë në duar për të thyer xhamat e shtëpisë.

Mirëpo, hajnat u alarmuar kur kuptuan se aksioni i tyre kriminal po xhirohej nga kamerat e sigurisë që ishin të vendosura nëpër muret e shtëpisë së Halim Berishës në Grashticë të Prishtinës.

Pasi kuptuan që ka kamera, tre hajnat vendosën maskat dhe u kthyen për të hyrë në shtëpi pasi thyen dritaret.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test