Po lahej në lumë me shokët, humb jetën 14-vjeçari nga Miloti - Bota Sot
Po lahej në lumë me shokët, humb jetën 14-vjeçari nga Miloti

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Po lahej në lumë me shokët, humb jetën 14-vjeçari nga Miloti

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një 14-vjeçar ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme teksa po lahej lumin Mat pranë vendit të quajtur "Ura e Zogut".

Trupi i pajetë i të miturit nga Miloti u gjet pas kërkimeve të familjarëve dhe të policisë.

Mësohet se djaloshi ishte duke u larë në lumë bashkë me shokët e tij. Sipas prindërve, 14-vjeçari vuante edhe nga sëmundja e epilepsisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test