Burri rrah gruan në Prishtinë - Bota Sot
Burri rrah gruan në Prishtinë

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Burri rrah gruan në Prishtinë

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 13:02
Foto ilustrim

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person i cili kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

 I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test