Aksident në Fier, këmbësori përplaset nga automjeti, drejtuesi nuk ndalon - Bota Sot
Aksident në Fier, këmbësori përplaset nga automjeti, drejtuesi nuk ndalon

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Aksident në Fier, këmbësori përplaset nga automjeti, drejtuesi nuk ndalon

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 07:00
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Portëz rreth orës 23:10, ku mjeti i tipit 'Opel' përplas për vdekje një këmbësor.

Automjeti në pronësi të Y.P., 54- vjeç ka aksidentuar për vdekje personin Y.A., 55- vjeç, i cili  ka ndërruar jetë në spitalin e Fierit.

Shoferi i automjetit Y.P., pasi ka përplasur këmbësorin është larguar menjëher nga vendëgjarja. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test