Tentojnë të hynë në lokal, gjuajnë me armë sigurimin - Bota Sot
Tentojnë të hynë në lokal, gjuajnë me armë sigurimin

Kronikë e zezë

E hënë, 12 nëntor 2018

Tentojnë të hynë në lokal, gjuajnë me armë sigurimin

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 11:41
Foto ilustrim

Katër persona të armatosur kanë tentuar të futen brenda në një lokal në Prishtinë ku një person ishte duke bërë sigurimin e objektit.

Të dyshuarit i kishte drejtuar armën nga një largësi tre metra por nuk kanë shkrepur dhe më pas janë larguar në drejtim të pa njohur. Nuk raportohet për të lënduar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test