Dhunohej seksualisht një femër në Prizren - Bota Sot
Dhunohej seksualisht një femër në Prizren

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Dhunohej seksualisht një femër në Prizren

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një femër në Prizren ka raportuar se vazhdimisht shantazhohet dhe dhunohet seksualisht nga i dyshuari mashkull.

Nuk raportohet për të lënduar, viktima është dërguar në strehimore, kurse, i dyshuari gjendet në arrati dhe në kërkim policor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test