Dy të vetëhelmuar, njëri ndërron jetë, 16-vjeçarja në spital - Bota Sot
Dy të vetëhelmuar, njëri ndërron jetë, 16-vjeçarja në spital

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Dy të vetëhelmuar, njëri ndërron jetë, 16-vjeçarja në spital

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 00:12
Ilustrim

Dy raste të tjera vetëhelmimi janë regjistruar në 24 orët e fundit. Për fatin e keq, një burrë 67-vjeçar ka ndërruar jetë, ndërsa një minorene, 16-vjeçare, ka përfunduar në spital.

Komisariati i Policisë Kurbin

Më datë 13. 09. 2018, në fshatin Droje, në banesë, ka konsumuar mbidozë ilaçesh shtetasja K. S., vjeçe 16, dhe ndodhet në spital e jashtë rreziku për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Kurbin për vlerësim.

Komisariati i Policisë Elbasan

Më datë 14. 09. 2018, në lagjen “5 Maji”, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetasi S. N., vjeç 67, i cili ka ndërruar jetë në spital. Materialet u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan. Neni 99 i Kodit Penal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test