Therje me thikë në në Vushtrri - Bota Sot
Therje me thikë në në Vushtrri

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Therje me thikë në në Vushtrri

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 12:53
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Vushtrri, pasi ai në një kafiteri ishte përfshi në një rrahje dhe me një thikë e kishte therë viktimën mashkull, të cilit i kishte shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima  për shkak të gjendjes së rëndë është dërguar dhe hospitalizua në QKUK. Në rast kanë qenë të përfshirë edhe tre të dyshuar tjerë të cilët gjenden në arrati.

Lëndime trupore kishte marrë edhe i dyshuari dhe një person tjetër mashkull, të cilët kanë marrë tretman mjekësor. Pas intervistimit i dyshuari me vendim të Prokurorit, është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test