Sulmon gruan dhe vajzën e vet, arrestohen - Bota Sot
Sulmon gruan dhe vajzën e vet, arrestohen

Kronikë e zezë

Sulmon gruan dhe vajzën e vet, arrestohen

Më: 27 shtator 2018 Në ora: 11:17
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi ka sulmuar fizikisht vajzën dhe gruan e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. I dyshuari ishte në gjendje të dehur dhe me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat