Rrahje në Pejë, përdorin edhe sëpata - Bota Sot
Rrahje në Pejë, përdorin edhe sëpata

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Rrahje në Pejë, përdorin edhe sëpata

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 12:28
Ilustrim

Një rrahje në mes katër personave janë përfshirë në rrahje, me ç’rast janë përdorur edhe sëpata.

Gjatë përleshjes është dëmtuar edhe një veturë. Si pasojë njëri nga viktimat ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, si të dyshuar janë arrestuar dy meshkuj dhe të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test