Makina bie në greminë , një i vdekur dhe dy të plagosur - Bota Sot
Makina bie në greminë , një i vdekur dhe dy të plagosur

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Makina bie në greminë , një i vdekur dhe dy të plagosur

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 22:16
Foto

Një person ka humbur jetën ndërsa dy bashkudhëtarë të tij janë plagosur pasi një makinë tip fouristradë dali nga rruga dhe ra në greminë në fshatin Surrel të Tiranës.

Policia tha se F.V. 38-vjeç ka ndërruar jetë, ndërsa 60-vjeçari Lulzim Balla dhe Zyhdi Alcani, 55-vjeç janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Aksidenti ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 18:30, kur fouristrada me targa AA 255 JH doli nga rruga në malin e Dajtit.

Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëses, ambulanca dhe shërbimet e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test