Kërcënohet bashkë me të fejuarin, një i arrestuar - Bota Sot
Kërcënohet bashkë me të fejuarin, një i arrestuar

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Kërcënohet bashkë me të fejuarin, një i arrestuar

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Policia njofton se një femër ka raportuar në Polici se derisa ishte me të fejuarin një person pa asnjë shkas e ka përcjell me veturë dhe në fund e ka kërcënuar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sllatinë e Madhe ku pas intervistimit i  dyshuari me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test