Aksident me të lënduar në Suharekë - Bota Sot
Aksident me të lënduar në Suharekë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Aksident me të lënduar në Suharekë

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Raportohet se në fshatin Studenqan të Suharekës i dyshuari përderisa ishte duke drejtuar veturën Golf me targa lokale, duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës, humb kontrollin mbi veturën dhe fillimisht godet një shtyllë elektrike e më pas edhe një automjet transportues që lëvizte në shiritin e kundërt.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore pësojnë i dyshuari dhe dy pasagjere femra dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test