Djali rrah nënën - Bota Sot
Djali rrah nënën

Kronikë e zezë

Djali rrah nënën

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 14:39
Komuna e Gjakoves

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi i njëjti e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Siç njofton Policia, viktima ka marrë ndihmën mjekësore, derisa me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është ndaluar për 48 orë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje, e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor. Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...