Digjet një makinë në Librazhd - Bota Sot
Digjet një makinë në Librazhd

Kronikë e zezë

Digjet një makinë në Librazhd

Më: 28 tetor 2018 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Një makinë tip ‘Mitsubishi’ fuoristradë është përfshirë nga flakët në aksin Librazhd- Elbasan.

Bëhet e ditur drejtuesit e mjetit nuk janë lënduar.

Flakët kanë krijuar bllokim të rrugës dhe trafik të madh.

Akoma nuk ka ndonjë reagim nga ana e policisë për shkakun e ngjarjes.

Raportohet se  zjarrfikësit e Librazhdit kanë ndërhyrë për fikjen zjarrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat