Arrestohet një femër në Prizren, sulmoi një femër tjetër - Bota Sot
Arrestohet një femër në Prizren, sulmoi një femër tjetër

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Prizren, sulmoi një femër tjetër

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 10:17
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Prizren, pasi ka shkelur urdhrin mbrojtës dhe kishte sulmuar viktimën femër.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat