1344 gjoba dhe 56 aksidente për 24 orë në Kosovë - Bota Sot
1344 gjoba dhe 56 aksidente për 24 orë në Kosovë

Kronikë e zezë

E enjte, 15 nëntor 2018

1344 gjoba dhe 56 aksidente për 24 orë në Kosovë

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 10:03
Ilustrim

Një mijë e 344 gjoba janë shqiptuar gjatë ditës së premte në Kosovë.

Sipas raportit policor, dje kanë ndodhur 56 aksidente, prej tyre asnjë nuk përfundoi me fatalitet. 20 aksidente përfunduan me të lënduar, kurse 36 pa të lënduar.

34 persona janë arrestuar, 18 janë dërguar në mbajtje, ndërsa 8 në vuajte të dënimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test