Zveqan, serbi ankohet se dikush ia preu pyllin - Bota Sot
Zveqan, serbi ankohet se dikush ia preu pyllin

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

Zveqan, serbi ankohet se dikush ia preu pyllin

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 15:33
Foto ilustrim

Një serb nga Zveqani ka raportuar se persona të panjohur i kanë prerë pyllin rreth 20 ari dhe sipas tij janë rreth 50 m3 drunje.

Njësia përkatës policore është duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test