Zjarr në një hotel në Sarandë - Bota Sot
Zjarr në një hotel në Sarandë

Kronikë e zezë

Zjarr në një hotel në Sarandë

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 08:40

Ka patur frikë dhe panik në mengjesin e sotëm në Sarandë kur një hotel në lagjen numër 4 u përfshi nga flakët.

Zjarri ka rënë në katin e parë të Hotelit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit.

Ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e ketij zjarrin, sherbimet e zjarrfikëse në vendgjarje kane bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...