Kapen 7 kilogramë drogë në Obiliq, arrestohen dy persona - Bota Sot
Kapen 7 kilogramë drogë në Obiliq, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Kapen 7 kilogramë drogë në Obiliq, arrestohen dy persona

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 10:17
Foto ilustruse

Dy persona janë arrestuar dje në fshatin shkabaj të Obiliqit, pasi në bagazhin e veturës atyre iu gjetën 7 kilogramë drogë, njofton policia, transmeton Gazeta Express.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, tha policia.

Njoftimi i plotë:

Fshati Shkabaj, Obiliq 15.11.2018 - 15:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që gjatë kontrollit në bagazhin e veturës me të cilin ishin duke udhëtuar, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 7 kilogramë e 615 gramë. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...