Zhduket gruaja nga Fieri, familja bën apel - Bota Sot
Zhduket gruaja nga Fieri, familja bën apel

Kronikë e zezë

Zhduket gruaja nga Fieri, familja bën apel

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 15:10
Ilustrim

Një grua 54 vjeçe nga Fieri rezulton e zhdukur prej 24 orësh pa lënë asnjë gjurmë. Shtetasja Liljana Tafa nga fshati Zhupan ka humbur kontaktet me familjarët, që në orët e para të mëngjesit të djeshëm. 56-vjeccarja në momentin që është larguar nga banesa ka pasur veshur bluzë rozë me jelek gri si dhe tuta të zeza.

Familjarët kanë denoncuar që mbrëmjen e kaluar në polici për zhdukjen e saj si dhe kanë kontrolluar në spital dhe në morgun e Fierit. Të gjithë ata që kanë informacion duhet të telefonojnë në numrin: 0682195608 pasi janë duke kërkuar intensivisht në të gjithë territorin e Bashkisë së Fierit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...