Këto shenja tregojnë se lidhja juaj është më shumë se fizike

Life style

Këto shenja tregojnë se lidhja juaj është më shumë se fizike

Më: 23 maj 2022 Në ora: 20:08
Foto ilustrim

Marrëdhëniet thjesht fizike mund të jenë mjaft të shkëlqyera, sinqerisht – nëse të dyja palët e dëshirojnë atë. Por, ka më shumë për intimitetin, sesa thjesht seksi i shkëlqyer.

Ndërsa nganjëherë është më e lehtë për djemtë të fillojnë dhe mbajnë një marrëdhënie që është tërësisht seksuale, kjo nuk është domosdoshmërisht e vetmja gjë që djemtë duan. Ata mund të kërkojnë një lloj tjetër marrëdhënieje. Me këtë në mendje, ndoshta marrëdhënia juaj është e re ose ka qenë thjesht fizike deri tani. Ju pëlqen të keni miq me përfitime, ose çfarëdo tjetër që e keni emërtuar. Kjo është arsyeja pse unë dua të kaloj nëpër 20 shenja të zakonshme që është më shumë se fizike për të. Pra, le të fillojmë:

Po filloni të merrni emocione të përziera

Ai mendon të sigurohet që ju të jeni të kënaqur

Ai nuk e quan vetëm “seks”

I pëlqejnë takimet e vërteta

Ai po sillet si një hero i përditshëm

Ai ju thërret vetëm për të folur

Ai ju mban duart dhe ju shikon në sy gjatë seksit

Ai është i magjepsur me pasionet tuaja (dhe i mbështet ato)

Ai është aty, edhe kur gjërat janë të këqija

Atij i pëlqen të bëjë gjëra me ju herët gjatë ditës

E kapni duke buzëqeshur si një idiot

Ai ju mban duart dhe kokën

Atij i pëlqen t’i marrë gjërat ngadalë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat