Aleanca pret në besë Lëvizjen Besa - Bota Sot
Aleanca pret në besë Lëvizjen Besa

Maqedonia

Aleanca pret në besë Lëvizjen Besa

Më: 21 mars 2019 Në ora: 22:12
Foto

Këto dy parti përfundimisht kanë prishur koalicionin lokal në Dibër dhe pritet që kjo të ndikojë edhe në koalicionin paraprak për zgjedhjet presidenciale midis këtyre dy partive.

Priten edhe prononcime zyrtare nga të dyja kampet, por informacionet e TetovaSot flasin që kjo punë tashmë ka përfunduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...