Në Prilep goditet me veturë një fëmijë 11 vjeçar - Bota Sot
Në Prilep goditet me veturë një fëmijë 11 vjeçar

Maqedonia

Në Prilep goditet me veturë një fëmijë 11 vjeçar

Më: 22 mars 2019 Në ora: 13:18
Aksident

Me 21.03.2019 rreth orës 11.30 është lajmëruar se në udhëkryqin nga rrugët “Mukos” dhe “Shaqir Vojvoda” në Prilep, vetura e tipit “Folksvagen golf” me targa nga Prilepi, e drejtuar nga R.D.(19) nga Prilepi, e ka goditur një 11 vjeçar nga Prilepi që shëtiste me biçikletë,

Fëmija është lënduar rëndë dhe është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit në Prilep ku iu është dhënë ndihmë mjekësore.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i Stacionit Policor në Prilep dhe po punohet për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...