KSHZ do të shqyrtohet Udhëzimin për përdorimin e materialit zgjedhor - Bota Sot
KSHZ do të shqyrtohet Udhëzimin për përdorimin e materialit zgjedhor

Maqedonia

KSHZ do të shqyrtohet Udhëzimin për përdorimin e materialit zgjedhor

Më: 12 prill 2019 Në ora: 09:10
Komisioni Shtetëror Zgjedhor

Në rend dite janë edhe Doracaku për plotësimin e formularëve për grumbullimin dhe konfirmimin e rezultateve nga votimi, si dhe kërkesat e parashtruara për autorizim për vëzhgimin e zgjedhjeve presidenciale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...