Drejtorët e MEPSO-s, ELEM-it dhe “Rrugët e Maqedonisë”, pjesë e zyrtarëve të propozuar për shkarkim - Bota Sot
Drejtorët e MEPSO-s, ELEM-it dhe “Rrugët e Maqedonisë”, pjesë e zyrtarëve të propozuar për shkarkim

Maqedonia

Drejtorët e MEPSO-s, ELEM-it dhe “Rrugët e Maqedonisë”, pjesë e zyrtarëve të propozuar për shkarkim

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 12:32
Zoran Zaev

Drejtorët e MEPSO-s dhe ELEM-it dhe “Rrugët e MAqedonisë”, janë pjesë e zyrtarëve të lartë që do të propozohen për shkarkim në seancën e sotme qeveritare, njoftoi kryeministri Zaev duke njoftuar se, duke filluar sot fillon një procedurë për shkarkimin e drejtorëve dhe anëtarëve të bordeve mbikëqyrëse dhe të menaxhimit në institucionet shtetërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...