Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 08:23
Foto ilustrim

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të përforcuar në drejtim verior.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë pre tetë deri 18 gradë celsius ndërsa temperatura gjatë ditës do të arrijë prej 20 deri 33 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të përforcuar në drejtim verior kurse temperatura maksimale do të arrijë deri 28 gradë celsius.

Deri të martën moti  do të jetë me diell me mëngjese të freskëta por me rritje të temperaturave gjatë ditës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...