Sylejman Rexhepi dhuratën e parë që ia bën gruas, kushtoi 37 mijë euro - Bota Sot
Sylejman Rexhepi dhuratën e parë që ia bën gruas, kushtoi 37 mijë euro

Maqedonia

Sylejman Rexhepi dhuratën e parë që ia bën gruas, kushtoi 37 mijë euro

Më: 23 maj 2020 Në ora: 23:50
Sylejman Rexhepi dhe gruaja e tij 50 vjeç më e re

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Sulejman Rexhepit ka ndodhur mbrëmë.

Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re.

Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e re e reisit Rexhepi është 50 vite më e re.

Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

Ndërkohë, gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi ne vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000 euro!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat