Hueyda emocionin me urimin për ditëlindjen e të birit: Fale teje mësova ç’është dashuria… - Bota Sot
Hueyda emocionin me urimin për ditëlindjen e të birit: Fale teje mësova ç’është dashuria…

Mediale Vip

Hueyda emocionin me urimin për ditëlindjen e të birit: Fale teje mësova ç’është dashuria…

Më: 12 janar 2019 Në ora: 09:37
Hueyda El Saied dhe Gabriel

Djali i Hueyda El Saied feston sot ditëlindjen. E në ditën e tij të veçantë, e ëma ka vendosur që t’i bëjë një urim special në profilin e saj në “Instagram”.

“Gezuar ditelindjen Gabriel! Happy birthday Gabriel! Gezuar zemra mamit, ti i cili je shpresa, lumturia, forca, krenaria ime !

Gezuar shpirti im, fale teje mesoj çdo dite çfare eshte nje dashuri palimit, ajo me e pastra, me e forta dhe me e verteta midis dy njerezve.

Prej 4 vitesh m’a ke zbukuruar jeten Gabriel. Te dua pafundesisht ! Dhe siç me thua ti mua dhe une “J’ai un grand cœur pour toi” (Kam një zemër të madhe për ty)”, shkruan Hueyda bashkëngjitur me foton e të birit.

Gabriel është fryti i një marrëdhënieje 5-vjeçare me partnerin francez, marrëdhënie e cila u ndërpre në vitin 2017. Hueyda ka pranuar se bashkëjetesa e saj ka marrë fund, për shkak të një tradhtie.

Ndërkohë së fundmi, ajo u ka prezantuar fansave të saj edhe të dashurin e ri.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...