Fustanin që e ka veshur Kim, e kemi parë në trupin e këngëtares shqiptare - Bota Sot
Fustanin që e ka veshur Kim, e kemi parë në trupin e këngëtares shqiptare

Mediale Vip

Fustanin që e ka veshur Kim, e kemi parë në trupin e këngëtares shqiptare

Më: 16 janar 2019 Në ora: 18:25
Kim Kardashian

Kim Kardashian së fundi është shfaqur me një fustan, në të cilin dukej tejet joshëse.

Kim Kardashian së fundi kishte veshur një fustan të zi, në një ndejë ku ishte bashkë me bashkëshortin e saj, Kanye West, me këngëtarin John Legend dhe gruan e tij.

Por, këtë fustan më herët e kemi parë në trupin e një artisteje shqiptare, është fjala për Kidën.

Image

Që të dyja dukeshin atraktive në këtë fustan, por cilës i rrinte më bukur mund ta vlerësoni vetë, duke shikuar imazhet e mëposhtme. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...