Kur Rita Orën e dogji dielli sa ishte fëmijë, kjo është këshilla e saj - Bota Sot
Kur Rita Orën e dogji dielli sa ishte fëmijë, kjo është këshilla e saj

Mediale Vip

Kur Rita Orën e dogji dielli sa ishte fëmijë, kjo është këshilla e saj

Më: 29 janar 2019 Në ora: 10:24
Kur Rita Orën e dogji dielli sa ishte fëmijë, kjo është këshilla e saj

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka treguar se sa ishte fëmijë ishte djegur nga rrezet e diellit.

Për t’i dalë në ndihmë, nëna e saj Vera e ka lyer me krem kundër djegies.

Rita ka postuar një fotografi në rrjetin “Instagram” nga ky moment, ndërsa në përshkrimin e fotografisë ka porositur fëmijët që të kenë kujdes nga djegia në diell dhe i ka porositur ata që të përdorin krem.

Këngëtarja Ora, ka treguar gjithashtu edhe se po i mungon nëna.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...