Duke ndjekur “Luftën e Nuseve”, e bija i bëri Ardit Gjebreas pyetjen me emocionuese - Bota Sot
Duke ndjekur “Luftën e Nuseve”, e bija i bëri Ardit Gjebreas pyetjen me emocionuese

Mediale Vip

Duke ndjekur “Luftën e Nuseve”, e bija i bëri Ardit Gjebreas pyetjen me emocionuese

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 10:50
Ardit Gjebrea dhe Ana

Çdo të diel mbrëma transmetohet emisoni “Lufta e Nuseve” ku në fokus janë dasmat dhe emocionet që përjetojnë tre nuset në garë teksa konkurrojnë se cila prej tyre ka realizuar dasmën më të bukur. 

Edhe në familjen e Ardit Gjebreas, mbrëmja e djeshme i është rezervuar “Luftës së Nuseve” dhe në mënyra natyrale të voglës së shtëpisë, Anna-s i ka lindur pyetja nëse edhe Arditi do ta shoqërojë atë në altar ditën e dasmës. 

Këtë moment emocionues, Arditi ka vendosur ta ndajë me ndjekësit në Instastory duke shkruar pyetjen e Anna-s dhe përgjigjen që ai kishte menduar nën zë: “Veç ta mbërrij atë ditë” – ka shkruar Gjebrea dhe sigurisht ndjehet emocioni që ka ndjerë nga ky moment spontan në një mbrëmje të zakonshme të diele, që u desh një episod të tillë për ta kthyer në një kujtim të bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...