Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’ - Bota Sot
Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’

Mediale Vip

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 23:09
Ghetto Geasy

Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat.

Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor dhe të dya këngët do të jenë solo.

Emri i grupit BabaStars së fundmi ka qenë shumë i lakuar nëpër media pas largimit të disa prej emrave të njohur dhe për lajmi.net Sahiti ka zbuluar po ashtu se pas gjithë kësaj grupi do të  ri-formatizohet dhe për momentin janë fokusuar në këto gjëra, pra në projekte të reja dhe në ri-formatizim të grupit.

Tani ishte Geti ai i cili me një foto në Instagram ka lënë të kuptohet se kënga e tij është gati dhe ky fakt i ka gëzuar shumë fansat të cilën i kanë shkruar komente pranë fotos.

“Koha per me leshu nje 💣 …”, ka shkruar Ghetto Geasy në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...