Fansat i thonë Elita Rudit që e ka djalë gjininë e bebit, sepse se “je zbukurue shumë” - Bota Sot
Fansat i thonë Elita Rudit që e ka djalë gjininë e bebit, sepse se “je zbukurue shumë”

Mediale Vip

Fansat i thonë Elita Rudit që e ka djalë gjininë e bebit, sepse se “je zbukurue shumë”

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 20:13
Elita Rudi

Elita Rudi është në pritjen më të ëmbël. Ajo shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Siç e dimë, protagonistja në fjalë deri më tani nuk ka dhënë ndonjë detaj për gjininë e fëmijës, shkruan Kosovarja.

Kur jemi këtu, të gjithë janë bërë sy e vesh për këtë gjë, sepse megjithatë jemi shqiptar dhe kjo nuk duhet të na ik assesi.

Por kjo gjë dhe kjo pritje, Elitën, e ka bërë ende më të mbyllur, ani pse polemikat dhe pretendimet e të tjerëve për njërën gjini nuk po kanë të ndalur.

Image
Image
Image

Se çfarë po i parashikojnë asaj bukuroshes, dhe cilat janë fjalët e tyre, këtë e dëshmojnë vetëm fotografitë që do i shihni tani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...