Majk gjen përkrahje te kolegë e fansa pas publikimit të “Nuk dorëzohna” - Bota Sot
Majk gjen përkrahje te kolegë e fansa pas publikimit të “Nuk dorëzohna”

Mediale Vip

Majk gjen përkrahje te kolegë e fansa pas publikimit të “Nuk dorëzohna”

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 19:08

Reperi Majk ka gjetur përkrahje të madhe pasi e publikoi këngën bazuar në jetën e tij private.

Reperi Majk gjatë ditës së sotme e ka publikuar një projekt muzikor me titull “Nuk dorëzohna”.

Kjo këngë është bazuar në jetën e tij dhe vjen e realizuar edhe me videoklip e u pëlqye shumë nga fansat përkrahjen e të cilëve e ka gjetur menjëherë pas publikimit.

Reperit kosovar përkrahje të madhe i ofruan edhe kolegët e tij këngëtarë të cilët ia publikuan këngën nëpër rrjetet e tyre sociale në mënyrë që të dëgjohet sa më shumë.

Komplimentet e shumta nuk kanë munguar po ashtu. Kjo vihet re pas publikimeve që i ka bërë ai në Instastory.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...