A e keni vënë re këtë detaj te fotoja e fundit e Ledrit? - Bota Sot
A e keni vënë re këtë detaj te fotoja e fundit e Ledrit?

Mediale Vip

A e keni vënë re këtë detaj te fotoja e fundit e Ledrit?

Më: 13 mars 2019 Në ora: 07:23
Ledri Vula

Ledri Vula, nuk ka dyshim se është njëri prej reperëve më me stil shqiptar.

Kjo është dëshmuar pothuajse gjithnjë tek veshjet e tij i cili vjen çdo herë e më atraktiv.

E në këtë fotografi të fundit, reperi Vula vjen tejet në formë ku në një pjesë të xhaketës së tij shkruan “Brutal”.

Kjo gjë mbase do të iu ketë ikur, por reperi mori komente të ndryshme nga fansat e tij në llogarinë, Instagram.

“Menemadhe”, mbetet kënga e fundit e publikuar nga Ledri në duet me Mc Kreshën dhe Lyrical Son.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...