“Pa Dashuri” publikohet me videoklip nga Elvana Gjata - Bota Sot
“Pa Dashuri” publikohet me videoklip nga Elvana Gjata

Mediale Vip

“Pa Dashuri” publikohet me videoklip nga Elvana Gjata

Më: 17 mars 2019 Në ora: 20:11
Foto

Elvana Gjata ka sjellë dhuratën e radhës për fansat, e që është kënga me titull “Pa Dashuri”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Arsim Bunjaku dhe Lyrical Son, mix/masterin e bëri “PressPlay”, me kitarë e përcolli Astrit Stafa kurse bass kitarë Visar Kuqi.

Kësaj kënge, Elvana ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkëputur nga skenat e filmit “2 gisht mjaltë”, në të cilin e luan rolin kryesor bashkë me Ermal Mamaqin.
Më poshtë mund ta dëgjoni “Pa Dashuri”, kënga më e re nga Elvana Gjata, e cila është kolonë zanore e filmit “2 gisht mjaltë”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...