Elita Rudi fillon ditën me një imazh të ëmbël bashkë me Zërin - Bota Sot
Elita Rudi fillon ditën me një imazh të ëmbël bashkë me Zërin

Mediale Vip

Elita Rudi fillon ditën me një imazh të ëmbël bashkë me Zërin

Më: 19 mars 2019 Në ora: 12:38
Elita Rudi

Elita Rudi e nisi ditën e sotme me një fotografi bashkë me djalin.

Elita Rudi dhe Gjiko një muaj më parë u bënë prindër për herë të parë,.

Moderatorja ditën e sotme e nisi me një fotografi, ku shfaq vogëlushin e saj, Zërin, në krahët e saj.

“A e dini se kush mbush 1 muaj nesër”, ka qenë mbishkrimi që Elita ia ka lënë fotografisë.

Për ndryshe, derisa Elita po kujdeset vazhdimisht për djalin, Gjiko është shumë aktiv me koncerte. 

Image

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...