Fotografia që po çmend rrjetin, Kourtney Kardashian dështon me fotoshopin - Bota Sot
Fotografia që po çmend rrjetin, Kourtney Kardashian dështon me fotoshopin

Mediale Vip

Fotografia që po çmend rrjetin, Kourtney Kardashian dështon me fotoshopin

Më: 19 mars 2019 Në ora: 21:44
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian i ka vjedhur vëmendjen motrave të saj me fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram.

Ajo ka realizuar një fotografi artistike ku shfaqet e zhveshur në një vaskë të mbuluar me shkumë. Shumë përdorues e kanë akuzuar për përdorim të dështuar të Fotoshopit.

Sipas tyre, janë bërë modifikime amatorësh në fotografi. Përdoruesit i referohen qëndrimit të kokës së saj, qëndrimit të ekspozimit të dorës dhe mënyrës se si i ka mbajtur këmbët.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...