Gent dhe Noizy sjellin këngën e re “Shumë shumë” - Bota Sot
Gent dhe Noizy sjellin këngën e re “Shumë shumë”

Mediale Vip

Gent dhe Noizy sjellin këngën e re “Shumë shumë”

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:57
Gent dhe Noizy

Reperi shqiptar, Noizy ka publikuar projektin e ri muzikor.

Reperi shqiptar këtë herë ka bashkëpunuar me Gentin dhe projekti i tyre titullohet “Shum shum”.

Kjo këngë e Noizyt është shoqëruar me video por nuk i ka bërë ndonjë videoklip të veçantë si herët e tjera.

Projektin tanimë mund ta gjeni në kanalin e Alpha Music Empire në YouTube dhe pritet të pëlqehet nga publiku.

Ndërkohë, Noizy këtë vit do të sjell edhe albumin e ri për të cilin është duke punuar mjaft shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...