Nuk njihet! Robert Berisha, 20 vite më parë i dobët e pa muskuj - Bota Sot
Nuk njihet! Robert Berisha, 20 vite më parë i dobët e pa muskuj

Mediale Vip

Nuk njihet! Robert Berisha, 20 vite më parë i dobët e pa muskuj

Më: 19 prill 2019 Në ora: 10:32
Robert Berisha

Robert Berisha cilësohet sot si një ndër meshkujt më të lakmuar dhe me forma shumë të mira fizike falë ushtrimit në palestër.

Por pak orë më parë, artisti na ka treguar një foto të vjetër të tijën, shkrepur ekzaktësisht 20 vite më parë në rininë e tij. Asokohe Robert Berisha ka qenë pa muskuj shumë më i dobët nga ç’është sot dhe ç’është e vërteta vështirë se do ta kishim njohur!

Roberti, sot bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, në foto shihet i veshur me një bluzë të kuqe e sot 20 vite më pas ka ndryshuar shumë fizikisht. Ai dhe Nora janë të martuar prej pak vitesh dhe janë prindër të një vajze të quajtur Renee.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...