Doli më në fund! Publikohet me videoklip ‘Zemër’ nga Dhurata dhe Soolking - Bota Sot
Doli më në fund! Publikohet me videoklip ‘Zemër’ nga Dhurata dhe Soolking

Mediale Vip

Doli më në fund! Publikohet me videoklip ‘Zemër’ nga Dhurata dhe Soolking

Më: 19 prill 2019 Në ora: 17:50

Është publikuar edhe me videoklip kënga e Dhurata Dorës me reperin algjerian.

Dhurata Dora dhe Soolking kanë sjellë me videoklip këngën e tyre të shumëpritur, Zemër.

Kënga e cila është në gjuhën shqipe dhe franceze, ka ditë që po qarkullon nëpër internet dhe fansat po e pëlqejnë aq shumë, saqë pritet të shndërrohet në një hit të vërtetë.

E videoklipi për këtë këngë është realizuar në Shqipëri, skenat për të cilin kanë xhiruar të dy artistët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...