Këto janë prapaskenat e komedisë “Dy gisht mjaltë” - Bota Sot
Këto janë prapaskenat e komedisë “Dy gisht mjaltë”

Mediale Vip

Këto janë prapaskenat e komedisë “Dy gisht mjaltë”

Më: 25 prill 2019 Në ora: 09:16
Elvana Gjata

Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nga prapaskenat e filmit @2gisht_mjalte 🤗😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Një komedi kjo që po pëlqehet tej mase nga publiku shqiptar, teksa sjellë skena mjaftë komike këngëtaren dhe aktorin shqiptar.

Por, jo gjithçka ka shkuar pa “gabime” apo qysh duhet. Është Ermali ai që ka postuar në llogarinë e tij Instagram prapaskenat e këtij filmi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...