Gashi bëri tatuazh Kosovën, por fansat kanë një kritikë - Bota Sot
Gashi bëri tatuazh Kosovën, por fansat kanë një kritikë

Mediale Vip

Gashi bëri tatuazh Kosovën, por fansat kanë një kritikë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 00:33
Gashi

Gashi është shqiptari me famë botërore, i cili e do origjinën e tij dhe e ka treguar shpesh herë. Sot, ai i tregoi ndjekësve se ka bërë një akt patriotik duke shkruajtur në trup fjalën "Kosovo".

Pjesa më e madhe e fansave e pëlqeu tatuazhin që bëri në pjesën e barkut, por kishte edhe kritika.

Një ndjekës i shkruajti Gashit përse nuk e ka shkruajtur "Kosova" sic e njohin të gjithë shqiptarët, por ende nuk ka një reagim nga reperi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...