Elvana konfirmon bashkimin me Ervin Matën, pranon dhuratën me diamant - Bota Sot
Elvana konfirmon bashkimin me Ervin Matën, pranon dhuratën me diamant

Mediale Vip

Elvana konfirmon bashkimin me Ervin Matën, pranon dhuratën me diamant

Më: 15 maj 2019 Në ora: 15:27
Elvana Gjata dhe Ervin Mata

Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2 të plagosur, këngëtarja Elvana Gjata është gjithmonë në qendër të mediave.

Sipas mediave të ndryshme, raporti mes çiftit ka qenë në krizë.

Heqja e unazës së fejesës nga ana  Elvanës ka rënë në sy edhe gjatë koncerteve të ndryshme që këngëtarja ka zhvilluar.

Image

Mirëpo, zëra më vonë hodhën poshtë këto aludime duke pohuar se ata janë bashkuar sërish.

Vetë Elvana ka publikuar në ‘Instastory’ një selfie, ku shfaqet me syze dhe kapele. Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtares me gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar Ervin Mata.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...