Kanë 30 vite diferencë, kjo është e dashura e Vladimir Putin - Bota Sot
Kanë 30 vite diferencë, kjo është e dashura e Vladimir Putin

Mediale Vip

Kanë 30 vite diferencë, kjo është e dashura e Vladimir Putin

Më: 21 maj 2019 Në ora: 14:41
Alina Kabayeva, Valdimir Putin

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin është në një lidhje me fituesen e çmimit të artë olimpik në gjimnastikë, Alina Kabayeva.

Kjo e fundit është vetëm 35-vjeçe dhe është nga Moska.

Dhe siç mund ta kuptoni, ajo ka plot 30 vite diferencë me presidentin rus.

Mediat ruse në fakt kanë shkruar shpesh rreth lidhjes së tyre, madje kanë shtuar dhe zërat se mes tyre mund të ketë dhe një familje sekrete.

Kujtojmë se Putin është divorcuar në vitin 2014. Ai ishte i martuar me Lyudmila Putin.

Dhe që nga ajo kohë, ai është parë i shoqëruar vetëm nga Alina Kabayeva.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat