Dafina Zeqiri publikon me videoklip këngën e re ‘La Reina’ - Bota Sot
Dafina Zeqiri publikon me videoklip këngën e re ‘La Reina’

Mediale Vip

Dafina Zeqiri publikon me videoklip këngën e re ‘La Reina’

Më: 25 maj 2019 Në ora: 21:56
Dafina Zeqiri

Këngëtarja sapo ka lansuar këngën më të re.

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “La Reina” dhe është e publikuar me videoklip, për tekstin janë kujdesur Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez.

Këngëtarja shfaqet shumë atraktive në klipin e ri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat