Meghan Markle po ‘çmend’ internetin për këtë arsye - Bota Sot
Meghan Markle po ‘çmend’ internetin për këtë arsye

Mediale Vip

Meghan Markle po ‘çmend’ internetin për këtë arsye

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 07:20
Meghan Markle

Një urim i mëparshëm i Meghan Markle, që është bërë me shkrim dore, duket se po ‘çmend’ të gjithë internetin.

Dukesha e Sussex vizitoi Krishtlindjet e kaluara Brinsworth House në Twickenham dhe teksa bisedonte me banorët, i ndihmoi këta të fundit edhe në dekorimin e qendrës së kujdesit rezidencial me etiketa festive.

Urimi i saj drejtuar qendrës është shkruar pikërisht nëpër etiketa me një kaligrafi të përsosur, që ka tërhequr jo pak vëmendje. Por, sikurse  ajo vetë është shprehur për “Esquire” në vitin 2013, është e kualifikuar në këtë drejtim pasi ka marrë leksione shkrimi në shkollën katolike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat