Ledina Çelo bëhet nostalgjike për kohën e shkuar - Bota Sot
Ledina Çelo bëhet nostalgjike për kohën e shkuar

Mediale Vip

Ledina Çelo bëhet nostalgjike për kohën e shkuar

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 23:56
Ledina Çelo

Ledina Çelo është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto nga arkiva.

Këngëtaren Ledina Çelo duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar.

Kjo për faktin se në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto të vjetër të shkëputur nga arkiva.

“Gocat e Tirones! Viti 1994”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të fotografisë ndërsa komentet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet.

Ledina sot është ndër emrat e komentuar se si ka arritur që ndër vite t’i ruajë linjat dhe të jetë në top formë, ndërkohë që është nënë e dy fëmijëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gocat e Tirones! Viti 1994

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...